Galileo - ukázky
Ukázky

​ Upozornění pro občany. V pondělí 24.7.2021 od 10 - 16 hodin nepůjde v celé obci proud. 

Školy, školky

MŠ Čavisov

MŠ Čavisov
okres Ostrava - město

MŠ Kučerov

MŠ Kučerov
okres Vyškov

MŠ Hluk

MŠ Hluk
okres Uherské Hradiště

MŠ Liptál

MŠ Liptál
okres Vsetín

MŠ Duha

MŠ Duha
okres Praha¨

MŠ Babice

MŠ Babice
okres Uherské Hradiště

MŠ MAŠINKA Pečky

MŠ MAŠINKA Pečky
okres Kolín

ZŠ matice školské 3

ZŠ matice školské 3
okres České Budějovice

MŠ Napajedla

MŠ Napajedla
okres Zlín

mš mš mš
mš mš mš

MŠ Hrušovany nad Jevišovkou

MŠ Hrušovany nad Jevišovkou
okres Znojmo

MŠ Sluníčko, Miroslav

MŠ Sluníčko, Miroslav
okres Znojmo

MŠ Pastelka, Miroslav

MŠ Pastelka, Miroslav
okres Znojmo

MŠ Krumlov

MŠ Krumlov
okres Znojmo

ZŠ a MŠ Tasovice

ZŠ a MŠ Tasovice
okres Znojmo

MŠ Rokytnice v Orlických horách

MŠ Rokytnice v Orlických horách
okres Rychnov nad Kněžnou

MŠ Svitávka

MŠ Svitávka
okres Blansko

MŠ Popůvky

MŠ Popůvky
okres Brno-venkov

MŠ Bochov

MŠ Bochov
okres Karlovy Vary

MŠ Hříšice

MŠ Hříšice
okres Jindřichův Hradec

MŠ Nádražní

MŠ Nádražní
okres Olomouc

MŠ Světlov Šternberk

MŠ Světlov Šternberk
okres Olomouc

MŠ Bělá nad Svitavou

MŠ Bělá nad Svitavou
okres Svitavy

MŠ Velký Osek

MŠ Velký Osek
okres Kolín

MŠ Zbiroh

MŠ Zbiroh
okres Rokycany

MŠ Rybnice

MŠ Rybnice
okres Plzeň-sever

MŠ Čáslav

MŠ Čáslav
okres Kutná Hora

MŠ Žehušice

MŠ Žehušice
okres Kutná Hora

MŠ Tupadly

MŠ Tupadly
okres Kutná Hora

MŠ Otvovice

MŠ Otvovice
okres Kladno

MŠ Velká Dobrá

MŠ Velká Dobrá
okres Kladno

MŠ Krhanice

MŠ Krhanice
okres Benešov

MŠ Vrutice

MŠ Vrutice
okres Litoměřice

MŠ Dušníky

MŠ Dušníky
okres Litoměřice

MŠ Blatno

MŠ Blatno
okres Louny

MŠ Sedmikráska

MŠ Sedmikráska
okres Pelhřimov

MŠ Černovice

MŠ Černovice
okres Chomutov

MŠ Fryšták

MŠ Fryšták
okres Zlín

MŠ Lačnov

MŠ Lačnov
okres Vsetín

MŠ Valašské Klobouky

MŠ Valašské Klobouky
okres Zlín

MŠ ul. Eduarda Světlíka, Hulín

MŠ ul. Eduarda Světlíka, Hulín
okres Kroměříž

   

ZŠ Emila Kolbena

ZŠ Emila Kolbena
okres Praha-východ

ZŠ Sulíkov

ZŠ Sulíkov
okres Blansko

ZŠ Postřelmov

ZŠ Postřelmov
okres Šumperk

ZŠ Teplice

ZŠ Teplice
okres Náchod

ZŠ Slatina

ZŠ Slatina
okres Kladno

ZŠ Rohovládova Bělá

ZŠ Rohovládova Bělá
okres Pardubice

ZŠ Ronov nad Doubravou

ZŠ Ronov nad Doubravou
okres Chrudim

ZŠ Miřetice

ZŠ Miřetice
okres Chrudim

ZŠ náměstí Svobody, Šternberk

ZŠ náměstí Svobody, Šternberk
okres Olomouc

ZŠ Hostouň

ZŠ Hostouň
okres Kladno

ZŠ Tuchlovice

ZŠ Tuchlovice
okres Kladno

ZŠ Velká Dobrá

ZŠ Velká Dobrá
okres Kladno

ZŠ Smečno

ZŠ Smečno
okres Kladno

ZŠ Slaný

ZŠ Slaný
okres Kladno

ZŠ Zvoleněves

ZŠ Zvoleněves
okres Kladno

ZŠ Krhanice

ZŠ Krhanice
okres Benešov

zš

ZŠ Generála Klapálka
okres Mělník

ZŠ Dobříš

ZŠ Dobříš
okres Příbram

ZŠ Vrdy

ZŠ Vrdy
okres kutná Hora

ZŠ Bohutín

ZŠ Bohutín
okres Příbram

ZŠ Velký Osek

ZŠ Velký Osek
okres Kolín

ZŠ Dobřív

ZŠ Dobřív
okres Rokycany

ZŠ Litvínovská

ZŠ Litvínovská
okres Praha

ZŠ Bukovina

ZŠ Bukovina
okres Blansko

ZŠ Mírová

ZŠ Mírová
okres Ústí nad Labem

ZŠ Hostomice

ZŠ Hostomice
okres Teplice

ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
okres Uherské Hradiště

ZŠ Francova Lhota

ZŠ Francova Lhota
okres Vsetín

ZŠ Velké Karlovice

ZŠ Velké Karlovice
okres Vsetín

ZŠ Rajnochovice

ZŠ Rajnochovice
okres Kroměříž

ZŠ a MŠ Rožmitál na Šumavě

ZŠ a MŠ Rožmitál na Šumavě
okres Český Krumlov

ZŠ a MŠ Svatava

ZŠ a MŠ Svatava
okres Sokolov

zš

ZŠ a MŠ Teplice nad Metují
okres Náchod

ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou

ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou
okres Jindřichův Hradec

ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí
okres Jindřichův Hradec

ZŠ a MŠ Holasice

ZŠ a MŠ Holasice
okres Brno-venkov

ZŠ a MŠ Hevlín

ZŠ a MŠ Hevlín
okres Znojmo

ZŠ a MŠ Tasovice

ZŠ a MŠ Tasovice
okres Znojmo

ZŠ a MŠ Dobrá Voda

ZŠ a MŠ Dobrá Voda
okres České Budějovice

ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37
okres Brno-město

ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2

ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2
okres Brno-město

ZŠ a MŠ Starovičky

ZŠ a MŠ Starovičky
okres Břeclav

ZŠ a MŠ Nikolčice

ZŠ a MŠ Nikolčice
okres Břeclav

ZŠ a MŠ Troskotovice

ZŠ a MŠ Troskotovice
okres Brno-venkov

ZŠ a MŠ Veverské Knínice

ZŠ a MŠ Veverské Knínice
okres Brno-venkov

ZŠ a MŠ Lípa nad Orlicí

ZŠ a MŠ Lípa nad Orlicí
okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Lično

ZŠ a MŠ Lično
okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Olešnice v Orlických horách

ZŠ a MŠ Olešnice v Orlických horách
okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Lipov

ZŠ a MŠ Lipov
okres Hodonín

ZŠ a MŠ Nechanice

ZŠ a MŠ Nechanice
okres Hradec Králové

ZŠ a MŠ Krásný Les

ZŠ a MŠ Krásný Les
okres Liberec

ZŠ a MŠ Dlouhý Most

ZŠ a MŠ Dlouhý Most
okres Liberec

ZŠ a MŠ Soběšovice

ZŠ a MŠ Soběšovice
okres Frýdek-Místek

ZŠ a MŠ Opatovice

ZŠ a MŠ Opatovice
okres Přerov

ZŠ a MŠ Dub nad Moravou

ZŠ a MŠ Dub nad Moravou
okres Olomouc

ZŠ a MŠ Oskava

ZŠ a MŠ Oskava
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Dubicko

ZŠ a MŠ Dubicko
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Údolí Desné

ZŠ a MŠ Údolí Desné
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Zvole

ZŠ a MŠ Zvole
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Vikýřovice

ZŠ a MŠ Vikýřovice
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Staré Město

ZŠ a MŠ Staré Město
okres Šumperk

ZŠ a MŠ Budislav

ZŠ a MŠ Budislav
okres Svitavy

ZŠ a MŠ Nové Hrady

ZŠ a MŠ Nové Hrady
okres Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Žihobce

ZŠ a MŠ Žihobce
okres Klatovy

ZŠ a MŠ Vinařice

ZŠ a Vinařice
okres Kladno

ZŠ a MŠ Svárov

ZŠ a MŠ Svárov
okres Kladno

ZŠ a MŠ Počepice

ZŠ a MŠ Počepice
okres Příbram

ZŠ a MŠ Stará Huť

ZŠ a MŠ Stará Huť
okres Příbram

ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice

ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice
okres Příbram

ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou

ZŠ a MŠ Poříčí nad Sázavou
okres Benešov

ZŠ a MŠ Miličín

ZŠ a MŠ Miličín
okres Benešov

ZŠ a MŠ Zdislavice

ZŠ a MŠ Zdislavice
okres Benešov

ZŠ a MŠ Dolní Kralovice

ZŠ a MŠ Dolní Kralovice
okres Benešov

ZŠ a MŠ Zbýšov

ZŠ a MŠ Zbýšov
okres Kutná Hora

 

zš

ZŠ a MŠ Čečelice
okres Mělník

ZŠ a MŠ Předměřice

ZŠ a MŠ Předměřice
okres Mladá Boleslav

ZŠ Čachovice a MŠ Struhy

ZŠ Čachovice a MŠ Struhy
okres Mladá Boleslav

ZŠ T.G. Masaryka a MŠ Poříčany

ZŠ T.G. Masaryka a MŠ Poříčany
okres Kolín

ZŠ a MŠ Dolní Poustevna

ZŠ a MŠ Dolní Poustevna
okres Děčín

ZŠ a MŠ Cítoliby

ZŠ a MŠ Cítoliby
okres Louny

ZŠ a MŠ Tuchořice

ZŠ a MŠ Tuchořice
okres Louny

ZŠ a MŠ Čejov

ZŠ a MŠ Čejov
okres Pelhřimov

ZŠ a MŠ Liběšice

ZŠ a MŠ Liběšice
okres Litoměřice

ZŠ a MŠ Vilémov

ZŠ a MŠ Vilémov
okres Chomutov

ZŠ a MŠ Šebkovice

ZŠ a MŠ Šebkovice
okres Třebíč

ZŠ a MŠ Březník

ZŠ a MŠ Březník
okres Třebíč

 

zuš

ZUŠ Skuteč
okres Chrudim

ZUŠ Soběslav

ZUŠ Soběslav
okres Tábor

ZUŠ Svárov

ZUŠ Svárov
okres Kladno

SŠP Obrataň

SŠP Obrataň
okres Pelhřimov

OA a VOŠ ekonomická, Tábor

OA a VOŠ ekonomická, Tábor
okres Tábor

 

 

Reference

Formulář

Poptávkový formulář

Chcete něco napsat?

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Galileo Corporation

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2
3
3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5